Teknik Servis

Sözleşme Kapsamında Teknik Servis

Sözleşme kapsamında teknik servis hizmetimiz, müşterinin sunucu, notebook, bilgisayar ve yazıcılarda, modem ve ağında,  oluşan problemleri tespit edilir, ücretsiz olarak onarılır. Arızalı cihazlarda gerekli olması halinde yedek parça değişim bedeli müşteriden talep edilir. İşletim sisteminden kaynaklanan problemlerde ise program bozukluklarını tespit etmek, gerekli müdahaleleri yapmak, gerekiyorsa işletim sistemini ve programları yeniden kurarak kullanıma hazır hale getirmek anlaşma kapsamında yapılacak çalışmalardır.

Sözleşme ve detaylı bilgi için  iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yerinde Teknik Servis

Servis hizmeti kapsamında Masaüstü Bilgisayarlarınız, Notebooklarınız, Yazıcılarınız, Modem ve diğer ağ ürünleriniz, Monitörleriniz yer almaktadır. Yaşadığınız sorunlarınızı yerinde veya gerektiği takdirde ofisimizde analiz yaparak yapılması gereken işlemleri size bildirerek servis hizmetine başlanmaktadır.

Anakart tamiri/değişimi, ekran kartı değişimi, format atma, işletim sistemi lisansı, upgrade, update,  virus tarama ve temizleme, Driver(sürücü) yükleme/güncelleme, Veri kurtarma, Modem ayarlama, Ağ kurulumu   yapılması gereken işlemlerden bazılarıdır.

Ankara’nın her semtine servis hizmetimiz vardır. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Notebook Bakım ve Fan Temizliği

Her elektronik cihazda olduğu gibi düzenli olarak notebook bilgisayarların da bakıma ihtiyacı vardır. Bunun en önemli nedenleri performans kaybı yaşamamak ve uzun ömürlü olmasını sağlamak. Notebook bilgisayar bakımı denince akla ilk olarak ısı yüksekliği, gürültü yüksekliği ve performans kaybı gelir. Bu iki durumun sebebi notebook bilgisayar her yerde kullanılabildiği için kullanım yoğunluğunuza da bağlı olarak havalandırma kanallar dolar. Notebook bilgisayarların iç alanı küçük olduğu için havalandırma kanalları dolunca bütün birimlerde ısınma ve yavaşlama yaşanır. Bundan kaynaklı düzenli olarak notebook bilgisayar temizliği önemlidir. Bilgisayar bilginiz yeteri kadar yok ise söküp temizlemenizi tavsiye etmiyoruz. Masaüstü(Desktop) bilgisayarlar gibi kolay değildir. Notebook bilgisayarlar da temizlik dışında yazılım bakımları önemlidir. Kullanım durumunuza göre düzenli olarak format işlemi yapılmalıdır.

İstek ve ihtiyaçlarınıza göre bilgisayar ve parça teklifleri hazırlanır ve sizlere sunulur. Teklifler içerisinden istediğiniz ürün temin edilir.

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.