İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası

İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası

 

İnternetsiz Ev Kalmasın kampanyası ile evde internet artık çok uygun fiyata! Siz de Türk Telekom evde internete gelin, sizin de eviniz internetsiz kalmasın!

Her şey dahil fiyat ve evinize kadar ücretsiz kurulum fırsatıyla limitsiz internet paketleri burada sizleri bekliyor! Üstelik modem ücretsiz!

Hemen başvurun, Türk Telekom evde internetin sunduğu avantajlardan siz de faydalanın!​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 • Ücretlendirme

Sabit telefonu olanlar için kampanyaya dahil tüm internet paketler

Kampanya Kapsamındaki Paketler
Bağlantı Hızı
GB
Kampanya İndirimli Fiyatı
4Mbps’ye kadar 20GB Limitsiz İnternet 4 Mbps 20 GB 14,90 TL
4Mbps’ye kadar 40GB Limitsiz İnternet 4 Mbps 40 GB 24,90 TL

İnternet ve Alo Paket tercih edenler için kampanya dahil tüm paketler

Kampanya Kapsamındaki Paketler
Bağlantı Hızı
GB
Kampanya İndirimli Fiyatı
4Mbps’ye kadar 20GB Limitsiz İnternet 4 Mbps 20 GB 29,90 TL
4Mbps’ye kadar 40GB Limitsiz İnternet 4 Mbps 40 GB 39,90 TL
 1. ​​​​İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası, 30 Eylül 2019’a kadar geçerli olup bireysel müşteriler için geçerlidir
 2. Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 3. Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli herşey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 4. Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (18 TL), İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası kapsamında 24 ay boyunca aylık 8 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan 16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 10 TL’dir.
 5. Kampanyadan Yalın internet (telefonsuz) hizmeti ile yararlanılamamaktadır.
 6. Yeni aboneliklerde alınan 192 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 8 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.
 7. Kampanya Katılım Ücreti: Kampanya katılımlarında alınan 48TL (KDV dahil) Alo Paket kampanya katılım ücreti, 24 ay boyunca aylık 2TL taksitle ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.
 8. Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanamaz.
 9. Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
 10. Kampanya ile birlikte ayrıca indirimli modem fırsatından satış anında, 24 ay boyunca sadece aylık 5TL taksitle yararlanılabilir. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 11. Kampanya kapsamında modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 150TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.
 12. Fiber altyapısı (FTTH) olan müşterilerimizin, modem üzerinden sunulmaya devam edilen internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 6 TL (AltıTürkLirası) modem kullanım ücreti, internet aboneliği devam ettiği sürece fatura edilecektir.
 13. Türk Telekomünikasyon A.Ş’den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
 14. Kampanya kapsamında, Fiber (FTTB/FTTH) ve DSL altyapı paket seçenekleri vardır; Hiper (FTTC) seçeneği yoktur.
 15. Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 16. Kampanya taahhüt süresi içinde kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilir.
 17. Kampanya taahhüt süresi içerisinde kampanyaya dâhil olmayan hizmetlere geçilememektedir. Aksi takdirde bu durum kampanya iptali ve taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 18. Müşterinin dahil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi halinde; taahhütname’nin abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, rayiç cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilir. Ancak müşteri taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 19. İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 20. Ay içindeki kullanımlarınızın 20GB’lık kullanım limitine (AKN’ye) ulaşması durumunda paketinizin hızı en fazla 1Mbps(megabit) olacak şekilde düşürülecektir.
 21. Kampanya kapsamında nakil, devir yapılabilmekte; hat dondurma yapılamamaktadır.
 22. Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.
 23. Sözleşmeler için tıklayın.
 24. Taahhütname için tıklayın.
 25. *Paket GB; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayın.